جابه جایی نزدیک به ۲ میلیون تن کالا توسط ناوگان باری آذربایجان غربی

جابه جایی نزدیک به ۲ میلیون تن کالا

جابه جایی نزدیک به ۲ میلیون تن کالا توسط ناوگان باری آذربایجان غربی

در ۲ماهه ابتدای سال جاری ۱۳۰هزار و ۲۷۹سفر توسط ناوگان باری استان انجام گرفت که نسبت به مدت زمان سال گذشته خود ۱۴.۷۳درصد کاهش دارد.

تین نیوز :

 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از جابه جایی نزدیک به ۲میلیون تن کالا توسط ناوگان باری در سال جاری خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، ایرج دست نشان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در ۲ماهه ابتدای سال جاری ۱۳۰هزار و ۲۷۹سفر توسط ناوگان باری استان انجام گرفت که نسبت به مدت زمان سال گذشته خود ۱۴.۷۳درصد کاهش دارد.

دست نشان با اشاره به اینکه تعداد ۲۸هزار و ۵۰۹ راننده فعال در بخش حمل و نقل جاده ای کالا فعالیت دارند، خاطر نشان کرد:  در استان مجموعا نزدیک به ۱۹ هزار دستگاه ناوگان باری سنگین و نزدیک به ۱۶هزار دستگاه وانت بار فعال وظیفه حمل انواع کالا را عهده دار هستند.

وی اظهار کرد: در ۲ماهه ابتدای سال جاری  تناژ حمل مصالح و محصولات معدنی تحت صحابت بارنامه ۷۵۹هزار و ۹۶۰تن بوده است.

دست نشان با اشاره به اینکه تعداد شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل کالا در استان ۱۶۶ شرکت است، خاطر نشان کرد: در این مدت تعداد۲۳۰۱ فقره  بارنامه صادرشده از سوی شرکت های حمل کالا، باطل شده است.

وی با اشاره به اینکه تعداد تخلف ناوگان خاطی و معرفی به کمیسیون ماده ۱۲ مکشوفه در گشت های نظارتی- دروازه ای ۱۲۱ فقره بوده است، یاد آور شد: همچنین در این مدت تعداد ۱۱۸۳ تخلف مربوط به بارنامه های صوری معرفی شده به کمیسیون ماده ۱۲ و تعداد ۳۴۹فقره تخلفات مشکوک به صدور بارنامه سوری معرفی شده به کمیسیون ماده ۱۲ توسط اداره کل حمل و نقل کالا ثبت شد.

منبع: تین نیوز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *