هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع‌ وابسته

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع‌ وابسته

حضور در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع‌وابسته

هلدینگ عدالتیان با شرکت در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته خوش درخشید و با دستی پر در جهت توسعه همکاری‌ با دیگر صنایع از این نمایشگاه برگشت.

این نمایشگاه که به مدت سه روز و از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه سال 1402 در محل مصلی امام‌خمینی (ره) و با شعار “حمل و نقل هوشمند، ترانزیت و توسعه اقتصاد” برگزار شد شاهد حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونانش بود.

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع‌وابسته ، هم‌زمان با هفته حمل و نقل برگزار شد و گروه هلدینگ عدالتیان با مشارکت شرکت‌های تابعه خود شامل شرکت‌های “عدل ترابران توس” ، ” عدل ترابران خاورمیانه ” ، ” پیشتاز ترابر عصر خاوران ” ، ” پترو پرند خاورمیانه ” ، ” سنگان مکران ” و ” گلدن کو ” ، برای نخستین بار تجربه حضور در چنین نمایشگاهی را رقم زد و در میان ۳۱۶ شرکت حاضر، خوش درخشید.

کشورهای حاضر در نمایشگاه هفتمین نمایشگاه حمل و نقل:

جلسه با خارجی ها

نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته در زمینی به وسعت بیش از ۱۶ هزار متر مربع برگزار شد و با مشارکت بیش از ۸۵ شرکت دانش بنیان و استارتاپ و بازدیدکنندگان خارجی از کشورهای آذربایجان ، پاکستان ، روسیه و افغانستان همراه بود که نسبت به دوره‌های گذشته بی‌سابقه بود.

رونمایی از حداقل ۲۲ محصول شرکت‌های مختلف و همچنین ماشین‌آلات راهسازی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط انجمن‌ها و اتحادیه‌های صنفی از جمله برنامه‌هایی بود که در حاشیه این نمایشگاه برگزار شد.

دستاوردهای گروه هلدینگ عدالتیان در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل:

مدیرعامل هلدینگ عدالتیان

برای اینکه بدانیم هلدینگ عدالتیان با حضور در این نمایشگاه چه دستاوردهایی را به همراه داشت، با مدیر عامل این هلدینگ گفتگویی داشتیم که در پیش می‌خوانید:  

قدرت مانور و ارتباط با تجار خارجی از دستاوردهای نمایشگاه بود

 

سوال اول از آقای مهندس سیدعلیرضا عدالتیان حسینی مدیر عامل هلدینگ عدالتیان این بود که:

اولین تجربه هلدینگ عدالتیان برای حضور در هفتمین نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل کشور چه دستاوردهایی به همراه داشت؟

ما در هلدینگ عدالتیان با حضور بخش های مختلفی همچون بازرگانی، کالا، آی تی، روابط عمومی در این نمایشگاه حضور یافتیم و از دستاوردهای شرکت در این نمایشگاه؛ می‌توان به کسب تجربه برای شرکت در نمایشگاه‌های بعدی و تداوم در حضور شرکت در چنین رویدادهایی اشاره داشت چرا که این تجربه مفید و ارزشمندی بود تا ما بتوانیم به صورت قدرتمندتر در چنین رویدادهایی حضور یابیم.

ایجاد لینک‌های ارتباطی منسجم با سایر شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه و همچنین توسعه ارتباطات با فعالان در صنایع مختلف به ویژه تاجرانی که از سایر کشورها در نمایشگاه حضور داشتند را می‌توان از مهم‌ترین دستاوردهای حضور هلدینگ عدالتیان در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع‌وابسته دانست.

مدیرعامل هلدینگ عدالتیان با اشاره به اینکه حضور شرکت هایی همچون ماموت، شرکت لاستیک‌سازی بارز، شرکت خلیج فارس، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور و ادارات تابعه در استان‌ها و شرکت های دانش بنیان که در زمینه توسعه این صنعت در حوزه الکترونیک و طراحی اپلیکیشن‌های حمل و بار فعال بودند به همراه سایر شرکت‌ها، کارخانجات و تجار داخلی و خارجی موجب شد تا بیشترین بهره برداری ما از این نمایشگاه، ایجاد ارتباطات موثر و شروع همکاری های کار آمد با شرکت کنندگان را برای ما فراهم آورد.

اولین تجربه هلدینگ عدالتیان

او در پاسخ به این سوال که آیا شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ عدالتیان با حضور در این نمایشگاه موفق شدند با همکاران و مشتریان ارتباطات همکاری را توسعه بخشند؟ و چند توافق‌نامه و قرارداد منعقد شد و در چه بخش‌های توسعه همکاری را در کارنامه شرکت ثبت کردید؟

پاسخ داد: ما در این نمایشگاه موفق شدیم با شرکت‌های فعال در زمینه حمل مواد معدنی، شرکت تولید فرآورده‌های دامی و شرکت‌های پتروشیمی قرارداد منعقد کنیم.

شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ عدالتیان

مهندس عدالتیان در خصوص چگونگی معرفی فعالیت‌های شرکت نیز گفت:

روابط عمومی برای شرکت در این نمایشگاه و معرفی هرچه بهتر فعالیت‌ها و خدمات ارایه شده از سوی گروه شرکت‌های عدالتیان تمام توان و تلاش خود را به کار گرفت و با تهیه تیزر، موشن گرافی، تهیه کاتالوگ و بروشور ، و پک‌های هدیه جهت ارائه به مراجعه کنندگان و برگزاری جلساتی در جهت معرفی شرکت بصورت حضوری به مراجعان و مدعوین، خوشبختانه بازخورد بسیار خوبی را از حضور در این نمایشگاه به ارمغان آورد.

 

اهداف هلدینگ عدالتیان در هفتمین نمایشگاه حمل و نقل:

مدیر عامل هلدینگ عدالتیان در خصوص اهداف حضور هلدینگ در این نمایشگاه نیز افزود:

از اهداف هلدینگ می‌توان به مواردی همچون معرفی خود در سطح بازار کشور، تولیدکنندگان، کارخانجات و شرکت‌های پتروشیمی و همچنین تجار داخلی و خارجی عنوان کرد که در کنار آن، کسب تجربه جهت شرکت در سایر نمایشگاه‌های داخلی و یا خارجی نیز فراهم آمد تا با قدرت بیشتر در بازارهای داخلی و خارجی حضور داشته باشیم.

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته نخستین تجربه حضور ما در هلدینگ عدالتیان را به همراه خواهد داشت. این حضور بستری مناسب برای شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی خارج از کشور را نیز به همراه داشت و امیدواریم که در آینده‌ای نه چندان دور، بتوانیم با شرکت در چنین نمایشگاه‌هایی امکانات توسعه همکاری‌های بین المللی را نیز برای شرکت به همراه آوریم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در سال جدید به صورت کامل‌تری در هشتمین نمایشگاه بین المللی تهران شرکت خواهیم کرد و اذعان داشت:

برای سال‌های آتی نیز در حال برنامه‌ریزی جهت شرکت در نمایشگاه های حمل و نقل و لجستیک کشور و خارج از کشور هستیم.

 

بیشترین جذب مخاطب در اولین حضور:

بیشترین جذب مخاطب در اولین حضور

مهندس عدالتیان از نکات حائز اهمیت در نمایشگاه را، کسب رتبه برتر در جذب مخاطبان دانست و گفت:

غرفه ما در گروه هلدینگ عدالتیان، جزو 5 غرفه برتر بود که بیشترین بازدیدکننده و مراجعه‌کننده را به سوی خود جذب می‌کرد از جمله حضور مهندس شهرکی معاونت محترم حمل و نقل سازمان راهداری کشور نام برد.

مدیر عامل هلدینگ عدالتیان افزود: گروه شرکت‌های عدالتیان در حال حاضر خود را در ابتدای یک راه حرفه ای برای تبدیل شدن به برترین شرکت حمل ونقل در ایران می‌داند که می‌تواند با تمام تلاش و همت خود، حضوری موثر و پر رنگ در عرصه های بین المللی مخصوصا خاورمیانه در جهت خدمت به میهن عزیزمان و مردم این سرزمین به کار ببندد همان‌ طور که تا کنون نیز در راستای رسیدن به این اهداف از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و ازین پس نیز با تلاشی بیش از پیش برای کسب این اهداف، با گام‌هایی راسخ و همتی جمعی، حرکت خواهد کرد.

 

کارگاه‌ها و نشست‌های آموزشی با مشارکت و حضور کارشناسان هلدینگ عدالتیان:

مشارکت و حضور کارشناسان هلدینگ عدالتیان در نشست‌های تخصصی این نمایشگاه نیز صورت گرفت . این کارگاه‌ها و نشست‌های آموزشی با عناوین:

  • “بررسی ویژگی‌های فیزیکی و عملکردی مراکز لجستیکی کشورهای مختلف”
  • “مهندسی ارزش برنامه‌ریزی شده توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور”
  • “بررسی ویژگی‌های فیزیکی و عملکردی مراکز لجستیکی کشورهای مختلف برنامه‌ریزی شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی”
  • “استفاده از آسفالت سرد کیسه‌ای برای عملیات تعمیر و نگهداری زمستانه با تمرکز بر پر کردن چاله‌ها برنامه‌ریزی شده توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک”
  • “راهکارهای تبیین مبحث ۲۳ مقررات ملی و کنترل ساختمان تحت عنوان الزامات ترافیکی برنامه‌ریزی شده توسط کمیسیون تخصصی ترافیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران”

در این نمایشگاه برگزار شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *